Správa CHKO Jizerské hory >> Informujeme >> Aktuality >> Zaostřeno na Jizerky

Zaostřeno na Jizerky

4.10.2013

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor Vás srdečně zve na vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky, která je výběrem nejlepších fotografií stejnojmenné fotografické soutěže.

Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 10. října 2012 od 18 h v Centru Babylon v Liberci (vchod do hotelové recepce z ulice Košická) a výstava zde bude k vidění až do konce října. V rámci vernisáže proběhne i vyhlášení nejlepších snímků a
jejich autorům budou předány hodnotné ceny. V listopadu se výstava přesune do prostor obchodního centra Fórum Liberec a následně i do vybraných obcích Libereckého kraje.

V rámci vernisáže si bude možné zakoupit nástěnný kalendář ve formátu A2 vytvořený z 13 nejlepších fotografií z této fotosoutěže za cenu 300,- Kč. Výtěžek z prodeje bude věnován na projekt výsadeb původních druhů dřevin a keřů v Jizerských horách.

V případě, že byste se vernisáže nemohli zúčastnit, je možné si kalendář objednat u Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor. A to buď osobně v kanceláři (Matoušova 453/21, 460 01 Liberec 3) nebo poštou. Zde je však potřeba připočítat cenu poštovného a balného, která činí 70,- Kč. Kalendář si je možné objednat na telefonním čísle 605 701 503 (Ondřej Petrovský) nebo emailem (jizerky@ecn.cz).).

Zaostřeno na Jizerky

Správa CHKO Jizerské hory

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt